Meniu

 

SB Camp organizatoriai pristato jau ketvirtą tarptautinę berniukų stovyklą kuri įvyks Dzūkijos širdyje esančiame Daugų miestelyje prie ežero.


Nors ir kopijuojant mus jau prikurta daug panašaus pavadinimo stovyklų, bet mūsų stovykla tai pati pačiausia „Vasara be telefonų“ camp'as!
Šiemet stovykla kurią pristato mūsų ilgamečiai draugai įmonė „Dzūkijos mediena“ bus dar įdomesnė ir profesionalesnė, nes kiekvienais metais bandome atrasti naujovių, tobulėti ir nestovėti vietoje.
Kaip ir praeitais metais mus aplankys patyręs užsienietis treneris, knygų apie sportą autorius, sporto lektorius ir svarbiausia puikus žmogus - Alex Radu.
Stovykloje Jūsų lauks licencijuoti, profesionalūs ir didelę patirtį turintys treneriai, nepakartojamas stovyklos vadovas, bei įdomūs stovyklos svečiai.
Stovyklos dalyviai septynias dienas praleis gražiame Daugų miestelyje prie ežero, kartu maitindamiesi, miegodami, sportuodami ir leisdami laiką su bendraamžiais.

Pagrindinė dalis stovyklos užsiėmimų (sporto užsiėmimai ir specialios anglų kalbos paskaitos) bus vykdoma anglų kalbą, todėl dalyviai turės galimybę lavinti savo anglų kalbos žinias iš praktinės pusės vasaros atostogų metu.

-Užsienio ir Lietuvos treneriai
-Anglų kalbos užsiėmimai
-Socialiniai užsiėmimai
-Įdomūs stovyklos svečiai
-Įvairaus sporto treniruotės
-Įdomus ir suplanuotas laisvalaikio leidimas
-Apgyvendinimas
-Maitinimas (Pusryčiai, pietūs, vakarienė)
-Oficialios stovyklos kepuraitės ir marškinėliai

Visa tai ir dar daugiau tik už 179 eurus

_________________________________________________

Paskubėkite registruotis, nes norint išlaikyti stovyklos

kokybę dalyvių skaičius yra ribotas kaip ir praeitais metais...

Dalyvių amžiaus grupės (nuo 9 iki 13 metų)

 

Registracija į stovyklą „Vasara be telefonų“